Get Adobe Flash player

Gminny Ośrodek Kultury i Gminny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy w Łopusznie zapraszają mieszkańców Gminy Łopuszno na zaplanowane wydarzenia kulturalno-rekreacyjne w 2015 roku.

1.POWITANIE WIOSNY-impreza rekreacyjna z udziałem dzieci, 21 marzec, teren Gminnego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.

2.KIERMASZ WIELKANOCNY (wyroby rękodzielnicze wielkanocne, konkursy na wypieki wielkanocne, najpiękniejsze palmy i pisanki, poczęstunek)-22 marzec , Rynek Łopuszna.
3.XI GMINNY KONKURS RECYTASTORSKI POEZJI MARII KONOPNICKIEJ - 30 kwietnia, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego  w Łopusznie.
4.NA MAJÓWKĘ CZAS - majowe zwyczaje, zabawy( w programie m.in. majowe zwyczaje i zabawy dla dzieci, przegląd amatorskiej twórczości artystycznej,  dyskoteka -2 MAJ, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
5.KONCERT Z OKAZJI DNIA MATKI - 24 maj, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
6.DZIEŃ DZIECKA - 31 maj, impreza plenerowa na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo-Wypoczynkowego; w programie m. in. Festiwal Piosenki, konkursy, zabawy interaktywne, rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego na najpiękniejsze strachy na wróble.
7.WITAJ LATO –20 czerwiec, impreza rekreacyjna dla dzieci i młodzieży szkolnej, dyskoteka.
8.WYCIECZKA DLA DOROSŁYCH DO OGRODU NA ROZSTAJACH  W MŁODZAWACH MAŁYCH – 14 czerwiec.
9.DWUDNIOWA IMPREZA PLENEROWA (w programie: turniej sołectw, występy i pokazy artystyczne, targi natury, wyroby rękodzielnicze twórców z terenu Polski, wiele atrakcji dla dzieci  i dorosłych, dyskoteka) , 25-26 lipiec, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
10.AKCJA WAKACJE 2015-szereg różnorodnych atrakcji dla dzieci i młodzieży szkolnej , miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego  w Łopusznie.
11.PLENER PLASTYCZNY- 10-18 sierpień,  miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
12.DOŻYNKI GMINNE -13 września, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
13.ŚWIĘTO PIECZONEGO ZIEMNIAKA -26 września, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
14.BAL ANDRZEJKOWY DLA DOROSŁYCH - 28 listopad , miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
15.SPOTKANIE MIKOŁAJKOWE DLA DZIECI- 5 grudzień, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego  w Łopusznie.
16.PRZEGLĄD ZESPOŁÓW KOLĘDNICZYCH - 19 grudzień , miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.
17.SYLWESTER POD GWIAZDAMI - 31 grudnia, Rynek Łopuszna,
18.BAL SYLWESTROWY DLA DOROSŁYCH - 31 grudzień, miejsce: Gminny Ośrodek  Sportowo-Wypoczynkowego w Łopusznie.

Barbara Pawelczyk , Sławomir Stelmaszczyk

wrzesień 2019

Odwiedza nas 205 gości oraz 0 użytkowników.

Dzisiaj jest: 22 Wrzesień 2019    |    Imieniny obchodz: Tomasz, Maurycy
FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinMixxRSS FeedPinterest