"Na świecie istnieje jedyna rzecz warta życia: bezgranicznie kochać istotę, która kocha nas bezgranicznie..."

14 lutego o godzinie 16.00 w Gminnym Ośrodku Sportowo Wypoczynkowym odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie " Moja Kartka Walentynkowa ".

Czytaj więcej: WALENTYNKI 2022 

Impresje Łopuszańskie 2021

7-8  sierpnia 2021
Impresje Łopuszańskie to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kanon imprez kulturalnych będących charakterystycznymi dla Gminy Łopuszno.  Z każdym rokiem poziom merytoryczny i artystyczny tego przedsięwzięcia plasuje się na coraz wyższym poziomie.

Czytaj więcej: Impresje Łopuszańskie 2021

Inicjatorem wydarzenia była  Wójt Gminy Łopuszno Pani Irena Marcisz, Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy.

Attachments:
Download this file (RODO.jpg)RODO[RODO]Super User269 kB2021-05-20 12:41
Download this file (Formularz-zgloszeniowy.jpg)formularz zgłoszeniowy[formularz zgłoszeniowy]Super User212 kB2021-05-20 12:40
Download this file (Regulamin-3.jpg)regulamin-3[regulamin-3]Super User173 kB2021-05-20 12:40
Download this file (Regulamin-2.jpg)regulamin-2[regulamin-2]Super User305 kB2021-05-20 12:40
Download this file (Regulamin-1.jpg)regulamin-1[regulamin-1]Super User241 kB2021-05-20 12:39

Czytaj więcej: Konkurs fotograficzny Gmina Łopuszno w obiektywie 

Zachęcamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do wzięcia udziału w kolejnym konkursie. Tym razem czekamy na plastyczne prace przestrzenne związane z tematyką Wielkanocną. Zgłoszenia przyjmujemy do 23 marca. Najpiękniejsze dzieła nagrodzimy upominkami rzeczowymi i dyplomami.

Attachments:
Download this file (Karta-zgloszenia.pdf)karta zgłoszenia[karta zgłoszenia]Super User1017 kB2021-03-11 17:53
Download this file (Regulamin.pdf)Regulamin[Regulamin]Super User714 kB2021-03-11 17:53

Czytaj więcej: Konkurs STROIK WIELKANOCNY

W dniu 8 marca 2021 roku na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo – Wypoczynkowego w Łopusznie odbyło się z zachowaniem wszelkich wymaganych zasad reżimu sanitarnego uroczyste podsumowanie konkursu zatytułowanego „Bukiet kwiatów na Dzień Kobiet”, zorganizowanego przez Wójta Gminy Łopuszno Panią Irenę Marcisz, Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie.

Czytaj więcej: ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU BUKIET KWIATÓW NA DZIEŃ KOBIET

By uczcić wyjątkowy dzień w roku jakim jest 14 luty – Walentynki, Wójt Gminy Łopuszno, Gminny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy w Łopusznie oraz  Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie zorganizowali konkurs pod nazwą „Serce Walentynkowe”.

Czytaj więcej: SWRCE WALENTYNKOWE

Zaproszenie do obejrzenia relacji filmowej z IV edycji Łopuszańskiego Czytania

Zachęcamy wszystkich gorąco do obejrzenia relacji z Czwartego Łopuszańskiego Czytania zorganizowanego z okazji Walentynek przez Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie, Gminną Bibliotekę Publiczną w Łopusznie oraz Gminny Ośrodek Sportowo – Wypoczynkowy w Łopusznie.

Czytaj więcej: IV ŁOPUSZAŃSKIE CZYTANIE

Zachęcamy do udziału w konkursie: sołectwa, Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły, stowarzyszenia oraz inne organizacje z terenu Gminy Łopuszno jak również osoby indywidualne.
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie filmu promującego poszczególne sołectwa z udziałem jego mieszkańców. Nagranie przedstawiać powinno np. najciekawsze miejsca przyrodnicze, historyczne, kulturowe, charakterystyczne obiekty, inwestycje,

Attachments:
Download this file (regulamin-zgloszenie.pdf)Regulamin, Karty zgłoszenia[Regulamin, Karty zgłoszenia]Super User4769 kB2020-08-14 16:56

Czytaj więcej: KONKURS - Film promujący sołectwa

Aby dołączyć  do bajecznego konkursu z okazji Dnia Dziecka wystarczyło stworzyć stylizację  nawiązującą do  ulubionej bajki lub filmu animowanego, zrobić zdjęcie i przesłać do organizatora. Kreatywność, pomysłowość i zaangażowanie przerosły nasze najśmielsze oczekiwania.  Księżniczki, wróżki, syrenki, rycerze, smoki oraz wszystkie fantastyczne postacie otrzymały nagrody niespodzianki.

Czytaj więcej: Konkurs fotograficznym z okazji Dnia Dziecka „Bajkowe przebranie”

W związku z pozytywną opinią Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Kielcach, Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie wznawia udostępniane świetlic dla osób trzecich z dniem 12 czerwca 2020 r. Jednocześnie informujemy, że zajęcia w świetlicach dedykowane dla mieszkańców rozpoczną się od 1 lipca 2020 r.

Attachments:
Download this file (procedury.pdf)Procedury w zakresie działalności świetlic[Procedury w zakresie działalności świetlic]Super User2950 kB2020-06-16 12:51

Czytaj więcej: Procedury w zakresie działalności świetlic

Konkurs z okazji Dnia Matki „Za co kocham moją mamę”  polegał na przesłaniu krótkiego filmiku autorstwa dziecka z życzenia dla mamy.  Wpłynęło do nas 20 przepięknych i wzruszających prac konkursowych w różnorodnej formie:  wiersze, piosenki, kolaże zdjęć do muzycznego podkładu.

Attachments:
Download this file (Regulamin.jpg)regulamin[regulamin]Super User79 kB2020-05-14 14:20
Download this file (Formularz-zgloszenia.jpg)formularz zgłoszeniowy[formularz zgłoszeniowy]Super User103 kB2020-05-14 14:20

Czytaj więcej: Dzień matki - konkurs

Trudny czas pandemii w negatywny sposób wpłynął na funkcjonowanie placówek zajmujących się bezdomnymi zwierzętami.  Sytuacja w wielu tego typu miejscach wymagała wsparcia, dlatego też odpowiadając na apel pracowników schronisk, Gminny Ośrodek Kultury wraz z Ośrodkiem Sportowo – Wypoczynkowy zorganizowali zbiórkę niezbędnych artykułów dla schroniska w Rytlowie.

Czytaj więcej: Zbiórka karmy dla zwierząt


Cat Hair Remover