KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

Szczegóły konkursu w regulaminie pod nr.tel. 41- 24-29-444 lub w siedzibie GOK ul. Włoszczowska 3

Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie ogłasza konkurs na " Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy
Organizator:
Wójt Gminy Łopuszno
Gminny Ośrodek Kultury w Łopusznie
Gminny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy

Cele konkursu:
•    ukazanie piękna i pielęgnowania tradycji Świąt Bożego narodzenia,
•    rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych,
•    rozbudzenie wyobraźni i kreatywności,
•    promowanie aktywności twórczej.

Regulamin konkursu:
•    Do udziału w konkursie zapraszamy mieszkańców z terenu Gminy Łopuszno.
•    Komisja konkursowa przyzna nagrody w sześciu kategoriach :
1.    dla dzieci z oddziałów przedszkolnych i żłobka,
2.    dla uczniów szkół podstawowych klas I-III,
3.    dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VI,
4.    dla uczniów szkół podstawowych klas VII-VIII,
5.    szkoły średnie,
6.    dorośli.

•    Przy ocenie prac jury będzie brało pod uwagę: technikę wykonania pracy, oryginalność, zgodność tematyczną oraz pomysłowość.
•    Stroiki wraz z kartami zgłoszenia należy dostarczyć do dnia 15.12.2022 r., do godz. 16.00 do Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie, ul. Włoszczowska 3.
•    Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi po 16.12.2022 r. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie www.gok-lopuszno,eu oraz profilu społecznościowym: www.facebook.com/GOKLopuszno .

•    Do wykonanego stroika należy dołączyć metryczkę (imię, nazwisko, klasa, nr telefonu rodzica/opiekuna)
•    Zwycięzcy konkursu otrzymają nagrody ufundowane przez Organizatora konkursu.
•    Wszystkie pracę zgłoszone do konkursu przechodzą na własność organizatora.

Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego.

Attachments:
Download this file (regulamin-stroik.jpg)regulamin[ ]Super User1005 kB2022-11-30 13:21
Download this file (karta-zgloszenia.pdf)karta zgłoszenia[ ]Super User1971 kB2022-11-30 13:21