Nasza kadra:

 

Beata Starzyk – dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 532-523-997
Barbara Kluk – główna księgowa Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Łopusznie , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.   tel. 41 24 29 444

Małgorzata Soboń – instruktor do spraw upowszechniania kultury
Agnieszka Jeleń – animator kultury (urlop macierzyński)
Anna Smardzewska – opiekun świetlicy w Gnieździskach
Kinga Palacz – animator kultury
Andrzej Hajduk – pracownik gospodarczy
Jolanta Pięta – gospodarz Świetlicy w Snochowicach, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Henryk Łapot – gospodarz Świetlicy w Lasocinie, e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Anna Gad – Opiekun Świetlicy w Piotrowcu, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jolanta Serafin – Opiekun Świetlicy w Rudnikach, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Cat Hair Remover