Dziękujemy gorąco wszystkim uczestnikom Trzeciego Łopuszańskiego czytania, które miało miejsce 13 lutego 2020 r na terenie Gminnego Ośrodka Sportowo Wypoczynkowego w Łopusznie.
Tegoroczny wieczorek zatytułowany "Siła jest kobietą..." poświęcony została wizerunkowi kobiety w literaturze i sztuce.
Organizatorami wydarzenia byli: Wójt Gminy Łopuszno Irena Marcisz, Gminny Ośrodek Kultury, Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy oraz Biblioteka w Łopusznie.
Nad doborem tekstu i scenariuszem czuwały panie: Katarzyna Włodarczyk oraz Elżbieta Barańska.
Spotkanie uświetnił występ jazzowy młodego artysty Jakuba Kowalskiego, który zachwyciła wszystkich przepiękną interpretacja utworów Franca Sinatry i Zbigniewa Wodeckiego oraz prezentacje twórczości Pani Małgorzaty Guz i Eweliny Lubeckiej.
Na zakończenie, tego pełnego wrażeń spotkania, organizatorzy rozlosowali nagrody książkowe oraz vouchery na kolacje ufundowane przez Panią Agnieszkę Bednarczyk ( restauracja Szachownica Smaku) oraz Pana Łukasza Gołuchowskiego ( restauracja Veranda).
Życzymy wszystkim miłości w ten Walentynkowy dzień❤️

zobacz galerię zdjęć...