Tegoroczny jubileuszowy 40 Plener Malarski w Łopusznie będzie miał miejsce w dniach od 30 sierpnia i potrwa do 13 września.
Plenery malarskie organizowane są w Łopusznie od 1986 roku i stanowią niezwykle ważne wydarzenie kulturalne dla naszej gminy i regionu. Przybywający do Łopuszna z różnych stron kraju i z zagranicy artyści utrwalają na płótnach swoich prac malownicze zakątki Łopuszna i okolic. Dzięki ich twórczej pracy od niespełna 30 lat mamy możliwość uwieczniania pięknej przyrody oraz zmieniającej się architektury naszej okolicy.
Organizatorami pleneru są: Gminny Ośrodek Kultury, Gminny Ośrodek Sportowo - Wypoczynkowy przy współpracy Pani Wójt Ireny Marcisz.
Poniżej znajdują się prace z zeszłorocznej edycji pleneru. Artystów chcących wziąć udział w najbliższym wydarzeniu prosimy o kontakt telefoniczny z GOK pod nr. tel. 41 24 29 44 lub 532 523 997 , mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ilość uczestników ograniczona.