Zachęcamy do udziału w konkursie: sołectwa, Koła Gospodyń Wiejskich, zespoły, stowarzyszenia oraz inne organizacje z terenu Gminy Łopuszno jak również osoby indywidualne.
Przedmiotem konkursu jest przygotowanie filmu promującego poszczególne sołectwa z udziałem jego mieszkańców. Nagranie przedstawiać powinno np. najciekawsze miejsca przyrodnicze, historyczne, kulturowe, charakterystyczne obiekty, inwestycje,

wydarzenia oraz wybitne postacie z terenu Gminy Łopuszno. Może mieć formę autorskich piosenek, wierszy, wywiadów, reportaży, kolaży słowo - muzycznych itp. Komisja dokonując oceny w szczególności weźmie pod uwagę ilość osób biorących udział w filmie, autorski tekst, muzykę, tematykę i oryginalność wykonania. Na zwycięzców czekają cenne nagrody pieniężne: I miejsce: 1000 zł, II miejsce: 800 zł, III miejsce: 500 zł oraz nagrody rzeczowe za wyróżnienia. Organizatorami konkursu są: Wójt Gminy Łopuszno Irena Marcisz, Gminny Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Sportowo-Wypoczynkowy.
Szczegółowe informacje w regulaminie znajdującym się poniżej oraz pod numerem telefonu 41 24 29 444, 532 523 997

Attachments:
Download this file (regulamin-zgloszenie.pdf)Regulamin, Karty zgłoszenia[Regulamin, Karty zgłoszenia]Super User4769 kB2020-08-14 16:56